Skip to content

Služby

Predaj reziva

Spoločnosť Dr.Evo Vám ponúka, strešné laty (morené), dosky (morené) a stavebné rezivo smrekové trieda S1 (morené)

Priamo k odberu zo skladu v Senci prípadne s dopravou priamo na Vašu stavbu. Doba dodania je približne 2 týždne od potvrdenia objednávky.

V rámci nášho sortimentu Vám ďalej ponúkame:

  • Široký výber strešných krytín – Bramac, Terran a Tondach
  • Strešné okná Velux, Roto a Fakro
  • Odkvapové systémy

V rámci dodania zabezpečujeme dopravu priamo na stavbu.

Realizácia striech

Pri realizácii a rekonštrukcii striech využívame naše dlhoročné skúsenosti, ktoré sme získali desiatkami realizácií za posledné roky.

Našu odbornosť len podčiarkuje fakt, že sme autorizovanými pokrývačmi spoločnosti Bramac. Spolupracujeme však aj s ďalšími výrobcami krytín ako je Terran a Tonadach.

V rámci realizácie strechy ponúkame kompletný súbor služieb čiže aj klampiarske práce alebo napríklad montáž strešných okien. Naše skúsenosti a vysoká kvalita našich služieb nám dovoľujú poskytovať Vám až 10 ročnú záruku na naše diela.

Montáž väzníkových krovov

V roku 2015 sme nadviazali úspešnú spoluprácu so spoločnosťou KASPER CZ z Trutnova. Spoločnosť KASPER CZ je popredným výrobcom väzníkových krovov v Českej republike a v roku 2016 rozbehla výrobu pod značkou KASPER SK aj v Slovenskej republike.

Spoločnosť KASPER CZ má viac ako 20 ročnú históriu a stovky úspešných realizácii v oblasti väzníkových krovov.

My Dr.Evo s.r.o. sme získali certifikát na montáž týchto krovov a dodávame a montujeme krovy KASPER SK na území celej Slovenskej republiky.